Originály vs. kopie náhradních dílů Krone

Z dobrých důvodů výhradně KRONE

Důvěřujte při svém výběru náhradním dílům značky KRONE excellent.

Vaše investice do strojů KRONE ukazuje, že Vás přesvědčila jejich vysoká kvalita a výkon. Jediná možnost záruky uchování jejich špičkového výkonu i v budoucnosti je používání náhradních dílů od originálních výrobců. Všechny náhradní díly excellent Parts jsou vyráběny ve špičkové kvalitě původního výrobce, garantují výhodný poměr ceny a výkonu a zaručují jistotu typové shody se stroji.

Nezapomeňte: Nejdůležitější prioritou při sklizni je spolehlivý stroj. Pro zajištění nejvyšších výkonů používejte výhradně díly, jež byly zhotoveny s náležitou přesností a v odpovídající kvalitě.

Podívejte rozdíl mezi neoriginálmi a originálními díly na žací liště v odkazu zde.

Originál: Přesnost se počítá – pouze originální součásti se perfektně hodí k Vašemu stroji, díky nim Váš stroj dosáhne nejdelší životnosti. KRONE excellent Parts se neustále stará o spolehlivou funkci Vašich strojů a zvyšování efektivity sklizně. Za tím vším stojí KRONE excellent Parts – díky Vašemu rozhodnutí pro značku KRONE můžete jenom získat.

Vývoj – to je budoucnost – abychom mohli uspokojit rostoucí nároky trhu, nepřetržitě pracujeme na vývoji strojů i materiálů. S nákupem KRONE excellent Parts máte vždy zaručeno nejaktuálnější technické řešení.

Ochrana Vašich strojů – Výhradně souhra dílů KRONE excellent Parts Vám může poskytnout optimální ochranu před poruchami a selháním. Přesnost identifikace správného náhradního dílu k danému stroji bývá často rozhodující a nutná k dokonalé práci Vašeho stroje.

Na KRONE je spoleh – při výběru KRONE excellent Parts získáváte navíc excelentní služby. Ty zahrnují okamžitou dostupnost dílů, jakož i jedinečný zákaznický servis, který společnosti KRONE leží obzvláště na srdci.

Odborníci na svém místě – Vaši obchodní partneři jsou kvalifikovaní: pravidelně se zúčastňují specializovaných školení pro obchodníky i zaměstnance servisu. Jsou zde vzděláváni, aby Vám mohli kdykoli pomoci svými odbornými znalostmi.

KRONE excellent Parts – Vaše výhody

Originální náhradní díly KRONE excellent Parts jsou Vašim strojům KRONE vyráběny přímo na míru.

  • Nejnovější konstrukční řešení
  • Nejvyšší standart kvality
  • Jedinečná přesnost
  • V nabídce je více než 55.000 položek
Facebook
Copyright © 2021, AGRIMA Žatec s.r.o.
Webdesign: Václav Němec | Aktualizace obsahu: Jan Procházka | rss | mapa stránek