Ocenění firmy AGRIMA Žatec s.r.o.

Jsme tu pro Vás od roku 1993 a od té doby jsme zásluhou našich věrných a šikovných zaměstnanců nasbírali mnohá ocenění.

Naše firma dostala nejvyšší ocenění hned v prvním kole programu Top Partner, který představuje bonusový program pro všechny evropské dealery značky New Holland s přísně stanovenými pravidly. Program se zaměřuje jednocení dealer standardů, které se týkají nejen vzhledu, jako je značení, dobrý stav budov a celkově příjemného prostředí pro zákazníka, ale také na provozní sféry firy. V rámci programů jsou hodnoceny v kategorii servis pracovní postupy, archivace a dostupnost informací o servisní historii stroje online pro všechny techniky, proškolení techniků, vybavenost nářadím jak pojízdných dílen, tak celého servisu a mnoho dalšího. Tento program proběhl již třikrát a kladené nároky se zvyšovaly. Vždy jsme se umístili nadprůměrně v rámci ČR, a v kategorii servis jsme od prvního kola získali nejvyšší ocenění.

To, že jsme třikrát za sebou získali nejvyšší ohodnocení v kategorii „servis“ odráží nejen sounáležitost se značkou New Holland, ale hlavně úroveň našich zkušeností a znalostí, jak jednotlivých pracovníků servisu, tak firmy jako celku. Velký důraz byl při auditu kladen na vybavenost nářadím a diagnostickými přístroji a následné rychlé odhalování závad při poruše. Kritéria byla nastavena opravdu přísně, a jen pár dealerství z celé ČR nejvyšší úrovně servisu dosáhlo.

Doufáme, že nejen z pohledu výrobce strojů New Holland, ale i z pohledu zákazníků jsme firmou, která poskytuje kvalitní servisní služby s rychlou odezvou. Nejen díky Top Partneru budujeme v našich areálech nové prostory a chceme zkvalitňovat úroveň našich služeb a prostředí pro zákazníky, abychom nadále vytvářeli pozitivní obraz nejen značky New Holland na trhu.

Rok 2018

AGRIMA Žatec s.r.o. se dostala do finále krajského kola  již třináctého ročníku soutěže Vodafone Firma roku, soutěže, která oceňuje úspěšné podnikatele ve všech krajích České republiky. Vyhodnocení krajských kol začalo 12. září v Ústeckém kraji. Zaznělo zde mnoho zajímavých podnikatelských i životních příběhů, příběhů velké píle potřebné k vybudování podnikání a prosazení originálních nápadů a podnikatelských záměrů a my si vážíme toho, že mohl zaznít i náš příběh. Jsme totiž rodinná firma s dlouholetou tradicí! Ve finálovém kole ústeckého kraje bylo zastoupeno 10 živnostníků a 10 podnikatelů nejrůznějších oborů.  Celkem se letos přihlásilo 5 700 podnikatelů a živnostníků z celé České republiky.

V roce 2005
– nejlepší prodejce sklízecích mlátiček
– nejlepší prodejce strojů KUHN

V roce 2006
– nejlepší prodejce kolových traktorů
– nejlepší prodejce sklízecích mlátiček

V roce 2008
– nejlepší prodejce kolových traktorů

V roce 2009
– nejlepší prodejce sklízecích mlátiček

V roce 2010
– nejlepším prodejcem sklízecích mlátiček
– nejlepším prodejcem originálních náhradních dílů
– v tomto roce také prodala 500. sklízecí mlátičku New Holland v ČR
– Agrima Žatec získala certifikát Hospodářských novin Vodafone firma roku 2010
– za své stránky v soutěži Zlaté stránky 2010 byla oceněna elektronickou medailí WEB ROKU 2010

Svět zemědělské techniky

Adresa

AGRIMA Žatec s.r.o., Zadní 86, 439 49  Staňkovice

Informace

IČ: 47785241, DIČ: CZ47785241
agrima@agrima.cz
Pracovní doba: Po-Pá od 7.00 do 15.30