Vítejte u nás na servise

Základem našeho dlouholetého a stabilně rostoucího úspěchu je prodej kvalitní techniky a to jak od českých, tak zahraničních výrobců. Hlavní důraz ale klademe na kvalitu servisních služeb. To, že si zemědělci kupují stroj právě u nás, vnímáme jako projev důvěry v naše schopnosti, a proto se snažíme zkvalitňovat zejména naše služby.

Z malé firmy, která byla založena před více než dvaceti lety a začínala s hrstkou zaměstnanců, jsme upevnili svou pozici na trhu a rozrostli jsme se o nové zaměstnance, budovy a výstavní plochy. Celkem naše firma zaměstnává 42 zaměstnanců, z nichž velkou část tvoří tým servisních techniků. Nově se náš tým rozrostl o dva obchodní zástupce a asistentku vedoucího servisu. Jsme rádi, že se rozrůstáme a fluktuace našich zaměstnanců je velmi nízká. Jen díky dlouholetým zkušenostem našich lidí můžeme disponovat kvalitním a sehraným týmem.

Dealerský audit od New Hollandu nám přinesl významné ocenění

 

Pouze prodávat nestačí

Díky naší dlouholeté praxi jsme poznali, že není uměním techniku prodat a předat klíčky od stroje s návodem, ale je důležité obsluhu se strojem seznámit. Většina zákazníků si pořizuje moderní stroje, jejich součástí je mnoho funkcí, které zvyšují jak komfort obsluhy, tak výkon soupravy. Obsluha stroje většinou obsáhlé návody nečte a ovládání stroje je třeba si trochu zažít, proto pořádáme školení na různé modelové řady traktorů, abyste měli možnost využívat techniku a všechny její možnosti na plno. Naší další plánovanou investicí pro rok 2017 je výstavba školicího střediska, kde se budou konat pravidelná školení jak našich techniků, tak zákazníků.

Každoročně děláme školení pro obsluhy sklízecích mlátiček, po kterém zákaznící obdrží certifikát o proškolení bezpečnosti. Také jsme dělali školení pro obsluhy vyšších řad traktorů vybavených elektronikou, jako je souvraťový management a navigace, školení pro majitele rozmetadel minerálních hnojiv s váhou nebo GPS navigací, …

školení kombajnérů (4)

Jak to u nás na servisu chodí

Náš tým servisních techniků čítá 21 proškolených lidí, z nichž většina z nich v naší firmě pracuje velmi dlouho. Ti, kteří jsou u nás kratší dobu, pracují pod dohledem vedoucího servisu a v rámci vzdělávání jsou hojně posíláni na školení, která pořádají výrobci. Vzhledem k inovacím strojů je třeba školit i již zkušené odborníky, a proto naši technici stráví průměrně 15 dní v roce školením.

V provozovnách máme všechno potřebné vybavení, jako jsou portálové jeřáby, vysokozdvižné vozíky, svařovna, myčka, a potřebné přípravky a diagnostické nástroje. Servisní kapacity jsme rozšířili stavbou nové opravárenské haly v roce 2014, která plně odpovídá dealer manuálu značky New Holland, a je vhodná pro opravy velkých strojů, například sklízecích mlátiček.

20150429_095254

Servis se ovšem neodehrává jen u nás, ale často i u vás, zejména pokud je třeba rychlý servisní zásah. Proto disponujeme 13 plně vybavenými pojízdnými dílnami a část techniků opravuje v terénu. Servisní auta jsou plna nejběžnějších dílů a specializovaného nářadí.

Kruh komplexních servisních služeb uzavírá vedoucí servisu a další pracovníci servisní podpory. Servis si nyní můžete vyřídit v příjemném prostředí naší administrativní budovy, kterou jsme nedávno dostavěli. Pro usnadnění komunikace jsme vytvořili nové pracovní místo a vedoucího servisu „vybavili“ asistentkou.

Část servisních vozů, celkem jich máme 16

Servisní střediska

Přestože výrobci zemědělské techniky kladou důraz na bezporuchovost, je vzhledem k charakteru využití strojů v zemědělství a složitosti techniky, servis čas od času nutný. Ať už jde o běžnou údržbu v podobě výměny oleje, či závadu, kterou je nutné co nejrychleji opravit, poskytujeme našim zákazníkům a jejich strojům tu nejlepší péči.

Na servis se k nám můžete vypravit jak do sídla firmy – do Staňkovic u Žatce, tak do druhé provozovny do Brozánek u Mělníka. Mezi oběma středisky neustále probíhá komunikace a tok náhradních dílů. K dispozici také máme vlastní kamion, díky kterému k Vám můžeme dopravit jak nové stroje, tak stroje na servis a případně po opravě. To ocení zejména zákazníci z větší vzdálenosti.

20150504_15340020150504_153611

Svět zemědělské techniky

Adresa

AGRIMA Žatec s.r.o., Zadní 86, 439 49  Staňkovice

Informace

IČ: 47785241, DIČ: CZ47785241
agrima@agrima.cz
Pracovní doba: Po-Pá od 7.00 do 15.30