AGRIMA Žatec s.r.o.

Společnost AGRIMA Žatec s.r.o. byla založena v lednu roku 1993 a po celou dobu své činnosti se zabývá prodejem a servisem zemědělské a komunální techniky. Agrima má 3 střediska, 45 pracovníků, pokrývající severní a střední Čechy.

Motorová brzda

Jako jedno z mála dealerství jsme si pořídili vlastní mobilní motorovou brzdu. Po opravách motorů tak můžeme traktor před předáním zákazníkovi zahřát na provozní teplotu, ověřit výkon motoru deklarovaný výrobcem a při samotném testu se mohou odhalit případné netěsnosti.

Výkon motoru, točivý moment a spotřeba paliva jsou nejdůležitější parametry každého motoru a zároveň jsou důležitými diagnostickými signály, na jejichž základě si lze udělat obrázek o technickém stavu motoru.

Motorová brzda T2 je nejnovějším modelem firmy ATX-dyno. Koncepčně je postavena jako unifikovaná jednotka na přívěsném vozíku a má integrované tři sady kardanů. Maximální brzdný výkon je až 700 Hp. Chlazení je prováděno nuceně pomocí vzduchu. Výkon motoru je k retardérům přenášen pomocí převodovky schopné přenést až 5 500 [N/m] točivého momentu. Výstupem z měření jsou jak data na displeji v reálném čase a samozřejmě tištěné reporty pro zákazníka nebo pro interní evidenci.

Facebook
Copyright © 2021, AGRIMA Žatec s.r.o.
Webdesign: Václav Němec | Aktualizace obsahu: Jan Procházka | rss | mapa stránek